Bajtsoft.NET

Informacje podstawowe

Navireo to przyjazny system informatyczny wspomagający zarządzanie. Przeznaczony jest dla przedsiębiorstw, które poszukują nowoczesnego i niezawodnego narzędzia usprawniającego działalność firmy. System został stworzony z myślą o średnich firmach, ale może być z powodzeniem stosowany również przez małe i duże przedsiębiorstwa. Navireo posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego zarządzania przedsiębiorstwem – od obsługi działu handlowego, sklepu i magazynu, przez operacje księgowe i finansowe (deklaracje skarbowe i ZUS, rozrachunki, księgi rachunkowe), po prowadzenie działu kadr i naliczanie wynagrodzeń dla pracowników. Dostosowany jest do obowiązujących w Polsce przepisów oraz do wymogów Unii Europejskiej. Budowa modułowa sprawia, że nie ma konieczności wdrażania całego systemu. Klienci mogą wybrać jedynie potrzebne im moduły. Navireo daje również duże możliwości w zakresie dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb firmy. Pozwala stworzyć rozwiązania spełniające nawet bardzo nietypowe wymagania klienta.

Dla kogo Navireo?

System Navireo jest przeznaczony dla firm średniej wielkości (zwykle od kilku do kilkudziesięciu jednocześnie pracujących stanowisk), jedno- lub wielooddziałowych, posiadających wewnętrzny dział IT lub bez działu IT. Powstał z myślą o przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz dostosowania systemu do profilu działalności i poszczególnych stanowisk.
Navireo z powodzeniem mogą wykorzystywać m.in.:
  • firmy prowadzące sprzedaż detaliczną i kurtową;
  •  sieci handlowe;
  •  firmy prowadzące działalność usługową;
  •  hurtownie posiadające własną sieć detaliczną;
  •  firmy zajmujące się handlem międzynarodowym;
  •  firmy prowadzące sprzedaż internetową (poprzez własne sklepy internetowe lub serwisy aukcyjne), również za granicą (Wielka Brytania, USA, Niemcy, Czechy, Rosja);
  •  firmy prowadzące sprzedaż mobilną (vanselling, preselling);
  •  firmy produkcyjne posiadające własną sieć sprzedaży.
Scroll to Top